service 1

Klima Montaj ve Bakımı

Herhangi bir sebepten ötürü çalışmayan klimalarınızı uzman kadromuzla kısa sürede tamir edebiliriz. Klimalarınız montaj sorunu, gaz kaçırma, doldurma sorunlarıyla da servisimiz ilgilenmektedir.

service 2

2. El Klima Alım - Satımı

Çözüm Soğutma olarak klima servisimizde 2. el ürünlerin alımını ve satımını yapmaktadır. Sorunsuz 2. el klima arıyorsanız çözüm: Çözüm Soğutma’da...

service 3

Sanayi Soğutma Sistemleri

Firmamız, sanayi soğutma sistemleri satışı gerçekleştirerek sizlere hizmet vermektedir. Sakarya'da ihtiyacınız olan sanayi soğutma sistemlerine bizim üzerimizden kolaylıkla ulaşarak kaliteli bir hizmet sahibi olabilirsiniz.

service 1

Endüstriyel Cihaz
Alım - Satımı

Çözüm Soğutma olarak başta endüstriyel dolaplar, çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinin alım ve satışını yapmaktayız. Bunun yanı sıra gerekli olan tamir ve bakım işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

service 2

Chiller Sistemleri

Chiller cihazları, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir soğutucu ünitedir. Firmamız bu üniteyi siz değerli müşterilerine en kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

service 3

Ticari Buzdolabı İmalat ve Tamiri

Çözüm Soğutma, ticari buzdolabı imalatı ve tamiri gerçekleştirmektedir. Ticari buzdolabı ihtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılayan firmamızdan faydalanın. Ticari buzdolaplarınızda oluşan herhangi bir arızada bize ulaşın! Sizlerin sorunlarını en etkili şekilde çözerek ticari buzdolaplarınızı tamir edelim.

service 1

Buzhane Yapımı

Çözüm Soğutma, yıllarca sorunsuz çalışacak kalitedeki buzhane yapımı ile hizmet vermektedir. Buzhane yapımı konusundaki tecrübesi ile başarılı işler gerçekleştirmiş firmamız sizinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

service 2

VRF Sistemleri

VRF sistemleri ihtiyaçlarınızı en güvenilir ve uygun fiyatlarda karşılıyoruz. İhtiyaç anında bizi seçin!

Service Details Image

Genel Klima Sorunları

  • Klima açılmıyor.
  • Başlangıçta veya çalışma sırasında garip sesler veya titreşimler meydana geliyor.
  • Sıcak hava, besleme kayıtlarından çıkar.
  • Ünite uğultu yapıyor, ancak fan açılmıyor.
  • Fan çalışıyor, ancak kompresör çalışmıyor.
  • Klimanın etrafında su birikiyor.

Klima ünitenizin acil servis gerektirdiğini düşünüyorsanız, 7/24 onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Klimamı Onarmalı mıyım yoksa Değiştirmeli miyim?

  • Yaş - Klimanız 10 yaşından büyükse ve size sorun çıkarıyorsa, değiştirmeyi düşünmek sizin yararınıza olabilir.
  • Yatırım maliyeti - Yeni bir sistem uzun vadede daha iyi bir yatırım mı? Klima teknisyenilerimiz, yükseltmenin onarımdan daha faydalı olup olmadığını belirlemek için yatırım getirinizi hesaplamanıza yardımcı olabilir
  • Hizmet ücretleri - Klima değiştirmeyi karşılayamayacağınızı düşünebilirsiniz, ancak daha verimli bir ünite daha az elektrik tüketir ve size enerji faturalarında büyük zaman kazandırabilir.

Yardımcı ipuçları ve bilgiler için teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili Servis
0 544 721 64 56